من زنده ام و سرحال

اول این خبر را بخوانید:
«حسن حسن زاده تصادف کرد
امروز بعد از ظهر حسن حسن زاده يکی از بهترين دوستان قزوينی در تصادف با يک دستگاه کاميون در سه راهی خيابان سعدی راهی بيمارستان شد.
تا لحظه تنظيم اين خبر اين دوست عزيز هنوز به هوش نيامده و حال وی وخيم اعلام شده است.
وبلاگ روزنامه نگاران جوان متعلق به ايشان می باشد.
¤ نوشته شده در ساعت 22:23 توسط ژورناليسم »

نمی دانم که تا کنون آن را خوانده بوديد يا نه ؟ اما به هر حال اين خبر در وبلاگ خبرنامهمنتشر شده است.ديشب تعدادی از دوستان عزيزم با من تماس گرفته و جويای احوال شدند و انتشار اين مطلب را به من اطلاع دادند.
لازم است پيرو انتشار اين مطلب نکاتی را به اطلاع خوانندگان خوب وبلاگ روزنامه نگاران جوان برسانم:
۱)متاسفانه به خاطر مشکلی که برای رايانه اينجانب رخ داده و برنامه ويندوز آن دچار مشکل شده است چند روزی امکان اتصال به شبکه و به روز کردن مطالب را نداشتم که اين ماجرا باعث شد تا ديشب به هر ترتيب که شده آن را تا حدودی برطرف کرديم و امروز با شما هستم.
۲)راه اندازی یک وبلاگ جديد همواره برای من اتفاقی مبارک بوده است خصوصا اگر اين وبلاگ در عرصه روزنامه نگاری فعال باشد.اما آغاز کار با انتشار يک خبر دروغ اصلا زيبا نيست !اميدوارم که از اين پس وبلاگ خبرنامه مطالب جديد و بهتری را به همگان عرضه کند. بهر حال دوست عزيز تولد وبلاگت مبارک!
۳)به جان شما اصلا خيابان سعدی سه راهی ندارد و ورود کاميون به آن ممنوع است.حداقل با کمی شناخت بيشتر نسبت به منطقه اقدام به اطلاع رسانی کنيد . خبر شما از لحاظ اصول حرفه ای دچار ایراد است .
۴)اين گونه اتفاقات اصلا زيبنده شخصيت يک روزنامه نگار نيست -البته اميدوارم بتوان اين دوست را روزنامه نگار دانست - چرا که از قديم گفته اند حرمت امامزاده را بايد متولی حفظ کند نه قاضی مرتضوی!
۵)مخلص کلام اين که هر چی می کشيم از دست اين ويندوز xpو مهندس خدابخش - پزشک رايانه مان- می کشيم .مهندس جان !اگر تا کنون تشريف فرما شده بوديد و دست رحمتی بر سر اين رايانه ما می کشيديد الان کار به نعش و نعش کشی نمی رسيد.به جان تو!
مخلص همه6.gif
حسن حسن زاده

/ 0 نظر / 5 بازدید