وبگردی رسانه ای

امشب حاصل يک وبگردی کوتاه رسانه ای را برايتان ارايه می کنم.
گزارش ساليانه‌ی انجمن دفاع از آزادی مطبوعات اولين يافته جالب بود که ارزش مطالعه زيادی دارد.در اين گزارش آمده است:« انجمن دفاع از آزادی مطبوعات در سال 1381 روند نقض حقوق و آزادی مطبوعات را در سه حوزه‌ی حق انتشار آزادانه‌ی مطبوعات، حق برخورداری از امنيت شغلی و استقلال حرفه‌ای روزنامه‌نگاران و حق برخورداری از دادرسی علنی و عادلانه را ثبت كرده و در هر يك از حوزه‌های سه‌گانه و از طريق صدور بيانيه و اظهارنظر سخنگوی انجمن هشدارهای لازم را به نهادهای ذي‌ربط داده است.»
همچنین خبری درباره توزيع روزنامه هاي بين المللي در خطوط هوايي قطردیدم.تغيير سياست رسانه اي امريکااز عمليات صحرا تا جنگ عراق و تظاهرات كارمندان سابق رسانه هاي عراق و ساخت یک اتاق خبر ديجيتال هم ۳ مطلب ديگر است که خواندنشان خالی از لطف نيست.
وای که اگر اين دوستان خوب وبلاگ نويس و سايت های باحال مثل جام جم online نبودند در اين لحظات چه کسی به داد آدم می رسيد!

/ 8 نظر / 36 بازدید
neghab

سلام ... ما يک نشريه دانشجويی در دانشکده صنعت الکترونيک دانشگاه شيراز هستيم با عنوان « نقاب » . قصد داريم بعد از مطالعه کامل وبلاگ شما آن را لينک کنيم... بد نيست سری به ما بزنيد موفق باشيد.

mina

سلام من يک وبلاگ نويس؟! تازه کار هستم ..اگر وقت داشتی به من هم سر بزن:ققط چندتاوبلاگ اون ورتر

رضا

نيستی کجايی حسن؟هنوز وبلک تورا فرياد می زند کجايی حسن؟

راد

دوست خوبم سلام و يا به عبارت ديگه خداحافظ .بالاخره پس از يکسال و ... غروب من هم فرا رسيد . خواستم به اين وسيله از حضور شما عزيز تشکر و همينطور بگم که هرگز فراموشتون نخواهم کرد . حق يارت.

حمید-فارمیس

يك زماني دوست داشتم خيلي بفهمم وقتي فهميدم آرزو ميكردم كاش هرگز نفهمم!

بهداد

سلام. سری هم به ما بزنيد

محمد علی ن.

سلام دوست عزيز بلاگ جالبی داری به ما هم سر بزن. دمت گرم.